
Un pasager aflat într-o mașină pe Autostrada Soarelui a filmat o turmă de ei care se deplasa pe șosea, în dreptul localității Cernavodă, în condiții de ceață. Imaginile surprinse și postate pe Facebook surprind oile care acoperă la un moment dat ambele benzi de circulație și banda de urgență, dar și câțiva măgari, alături de ciobani. Aceștia își mână oile pe secțiunea de pod au autostrăzii…


